Producenci
USAMS Słuchawki Bluetooth 5.1 TWS BH Series
Opis
Słuchawki douszne wykorzystujące technologie Bluetooth 5.1. Przesył jest dwukrotnie szybszy niż BT 5.0, a dystans łączności sięga 10m.
Z łatwością radzi sobie z zakłóceniami na sieci 2.4GHz. Jest to szybkie i stabilnie połączenie z niskim zużyciem energii. Bateria pozwala na 25 godzin bezustannego grania muzyki jeżeli regularnie ładujemy je używając case'a.
Lekki design oraz odpowiedni kształt zapewnia komfortowe korzystanie, w połączeniu z wagą tylko około 3.5g niemal nie czuć nacisku.
Poczuj wolność korzystania ze słuchawek, zero kabli, wbudowany pilot do kontroli muzyki sprawia, że nie musisz wyciągać telefonu, dzięki wbudowanemu mikrofonowi możesz prowadzić rozmowy podczas wykonywania swoich ulubionych czynności lub podczas prowadzenia samochodu.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Przeznaczenie | Call center |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Technologie | Hands-free |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Czułość | 110 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Czerwony |
| Waga | 31.5 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry |
|