Producenci
USAMS Słuchawki Bluetooth 5.1 TWS BU Series
Opis
Słuchawki douszne wykorzystujące technologie Bluetooth 5.1. Przesył jest dwukrotnie szybszy niż BT 5.0, a dystans został zwiększony aż czterokrotnie. Z łatwością radzi sobie z zakłóceniami na sieci 2.4GHz. Jest to szybkie i stabilnie połączenie z niskim zużyciem energii. Bateria pozwala na niemal 30 godzin bezustannego grania muzyki jeżeli regularnie ładujemy je używając case'a. Lekki design oraz odpowiedni kształt zapewnia komfortowe korzystanie, w połączeniu z wagą tylko około 3g niemal nie czuć nacisku.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Call center |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Technologie | Hands-free |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Czułość | 115 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Zasięg | 12 m |
| Kolor | Biały |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry |
|