Producenci
USAMS Słuchawki Bluetooth 5.3 IF27 TWS białe
Opis
USAMS Słuchawki Bluetooth TWS - Seria IF
Dynamiczny
13-mm Głośnik Dynamiczny: Szczegółowy Dźwięk i Delikatne Wokale
3D Surround
Immersyjne Doznania z Dźwiękiem Stereo
20-godzinny czas odtwarzania
Długi czas pracy, 2 godziny ładowania, 20 godzin nieprzerwanego słuchania
BT 5.3
BT 5.3: Stabilny sygnał, brak opóźnień, zasięg 15 m
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Call center |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Telewizja |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Hands-free |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Mikrofon | Tak |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Stacja z ładowaniem indukcyjnym | Nie |
| Zasięg | 15 m |
| Stand | Nie |
| Kolor | Biały |
| Pozostałe parametry |
|