Producenci
USAMS Słuchawki Bluetooth 5.3 YQ24 series YQ czarne
Opis
USAMS Słuchawki Bluetooth z zawieszeniem na szyję - Seria YQ
Immersja
Potężne pole dźwiękowe z subwooferem zapewniającym immersyjne doznania.
Jakość
Wysoka jakość dźwięku HD: Immersyjne słuchanie muzyki z bardziej szczegółowymi i delikatnymi wokalami, które zapewniają ucztę dla uszu podczas ćwiczeń.
20-godzinny czas odtwarzania
Długi czas pracy, 2 godziny ładowania, 20 godzin nieprzerwanego słuchania.
BT 5.3
BT 5.3: Stabilny sygnał, brak opóźnień, zasięg 15 m.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Telewizja |
| Przeznaczenie | Call center |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Douszne |
| Konstrukcja | Zagłowne |
| Technologie | Hands-free |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Moduł sterujący | brak |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Mikrofon | Tak |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Zasięg | 15 m |
| Kolor | Czarny |
| Pozostałe parametry |
|