Producenci
USAMS Słuchawki Bluetooth TWS 5.0 IA Series Białe BHUIA02
Opis
Seria USAMS Słuchawki Bluetooth 5.0 TWS IA
Komfortowy zestaw słuchawkowy USAMS TWS serii IA. Wygoda i projekt w jednym. Dzięki trójpasmowemu wyrównaniu tonów, dźwięk ze słuchu jest czystszy i pozbawiony szumu. Małe i lekkie, będą Ci towarzyszyć w pracy, w czasie ćwiczeń lub podczas jazdy na rowerze. Słuchawki z wbudowanym mikrofonem ze standardowym Bluetooth 5.0 +EDR/BDR/BLE. Zestaw zawiera specjalne etui, które działa jak power bank.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Hands-free |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Czułość | 112 dB |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Zasięg | 12 m |
| Kolor | Biały |
| Waga | 140 g |
| Pozostałe parametry |
|