Producenci
USAMS Słuchawki Bluetooth TWS 5.0 YS Series białe BHUYS01
Opis
Komfortowy zestaw słuchawkowy USAMS TWS YS Series
Zapewnij sobie wygodę i stabilność, dzięki której możesz odbierać połączenia i słuchać muzyki, nie martwiąc się o zakłócenia dźwięku.
Bluetooth 5.0 umożliwia płynne, stabilne połączenie ze smartfonem.
Po wyjęciu z etui ładującego słuchawki automatycznie włączają się i łączą z wcześniej sparowanym urządzeniem. Wyłączą się również automatycznie po ponownym umieszczeniu w etui ładującym.
Łatwe w użyciu, wygodna kontrola dotykowa. Uzupełnianie energii ładowarką bezprzewodową zgodną ze standardem Qi lub przez złącze Lightning.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Technologie | Hands-free |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | Lightning |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Biały |
| Waga | 110 g |
| Pozostałe parametry |
|