Producenci
USAMS Słuchawki Bluetooth TWS 5.1 XH Series Dual microfon niebieskie
Opis
USAMS TWS Słuchawki douszne z aktywną redukcją szumów - Seria XH BT 5.1
Komfortowy zestaw słuchawkowy USAMS TWS XH-Series. Wygoda i świetny design w jednym. Dzięki wykorzystaniu aktywnej redukcji szumów dźwięk ze słuchawek jest czystszy i pozbawiony szumu. Małe i lekkie, będą Ci towarzyszyć wszędzie - w pracy, w czasie ćwiczeń czy podczas jazdy na rowerze. Słuchawki z wbudowanym mikrofonem korzystają ze standardu Bluetooth 5.1. To zestaw słuchawkowy dla tych, którzy potrzebują lekkiej, stylowej konstrukcji do słuchania muzyki i prowadzenia rozmów o wysokiej jakości. Nowa mniejsza konstrukcja, lepsza jakość dźwięku.
Ulepszone sterowanie dotykowe, ładowanie bezprzewodowe słuchawek i etui, szybkie i stabilne połączenie, rozmowy HD, stabilna transmisja. Zestaw ponadto zawiera dedykowane etui, które działa jak power bank o pojemności 300mAh.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Nawigacja |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Technologie | Hands-free |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 30 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Czułość | 95 dB |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Niebieski |
| Waga | 31 g |
| Pozostałe parametry |
|