Producenci
USAMS Uchwyt indukcyjny 15W Automatic do kratki US-CD132
Opis
USAMS US-CD132 Automatyczny uchwyt samochodowy z szybkim bezprzewodowym ładowaniem 15W, montowany do kratki wentylacyjnej.
Dzięki zastosowaniu inteligentnego chipa, uchwyt wykrywa urządzenie i automatycznie blokuje ramiona, a także identyfikuje urządzenia z opcją szybkiego indukcyjnego ładowania.
Telefony bez ładowania bezprzewodowego mogą być blokowane za pomocą bocznych przycisków. Obrotowa głowica ułatwia korzystanie, a dzięki wykorzystaniu zasady triangulacji, nasz telefon jest stabilny nawet podczas gwałtownego hamowania.
- 15W duża moc, Fast charge, szybkie ładowanie bezprzewodowe. Inteligentny chip identyfikuje urządzenia z opcją szybkiego indukcyjnego ładowania.
- Łatwe ładowanie. Wbudowana niezależna duża cewka, czas reakcji 0,1 sekundy, automatycznie włącza tryb ładowania bezprzewodowego,odległość indukcyjna 8 mm.
- Łatwy w użyciu. Automatyczne zamykanie i automatyczne otwieranie (ramiona otwierają się poprzez wciśnięcie przycisków sterowania)
- Antypoślizgowa konstrukcja. Miękki i elastyczny silikon, antypoślizgowy i odporny na ścieranie
- Po odłączeniu uchwytu od zasilania po 2 sekundach pojawi się sygnał dźwiękowy przypominający o konieczności odebrania telefonu. Ramiona uchwytu można otworzyć bez zasilania.
- Świecące logo Usams
- Zaleca się używanie z ładowarką samochodową Quick Charge 3.0
Dane techniczne
| Rodzaj | Samochodowy |
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Obciążenie (maks.) | 400 g |
| Obciążenie (maks.) | 400 g |
| Wymiary | Urządzenia o przekątnej 4,7 - 6,5" zasięg ramion 58 mm - 80 mm |
| Waga | 210 g |
| Waga | 0 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Pozostałe parametry |
|