Producenci
Unitek Kabel HDMI M/M 5m v2.18K120HzUHDC140W
Opis
Kabel HDMI M/M 5m v2.1; 8K; 4K@120Hz; UHD; C140W
Jakość obrazu i dźwięku bez kompromisów
Przewód marki Unitek HDMI wykonano w technologii HDMI 2.1. Zapewnia ona krystalicznie czysty, jasny i ostry obraz wyświetlany w rozdzielczości 8K 60hz, oraz 4K w 120hz.
Najwyższe parametry obrazu i dźwięku wynikają wprost z jakości wykonania przewodów Unitek. Wiązki kabla wyprodukowano z czystej miedzi, zastosowano wielowarstwowe ekranowanie w celu uniknięcia najmniejszych nawet zakłóceń oraz zadbano o pokrycie styków 24karatowym złotem. Aby przewód nie tylko świetnie działał ale też ładnie wyglądał na aluminiowych końcówkach widoczne są błyszczące szlify.
Dane techniczne
| Długość przewodu | 5 m |
| Rodzaj | Kabel |
| Zastosowanie | Audio |
| Zastosowanie | Wideo |
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Złącza #1 | HDMI Typ A Męska |
| Złącza #2 | HDMI Typ A Męska |
| Standard | HDMI Ultra HD 4K |
| Standard | HDMI Ultra HD 8K |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | Długość: 5m |
| Waga | 0.6 kg |
| Pozostałe parametry |
|