Producenci
Unitek Karta dźwiękowa USB STEREO; Y-247A
Opis
Karta dźwiękowa USB STEREO; Y-247A
Unitek Y-247A karta dźwiękowa na USB to świetne rozwiązanie problemu braku portu słuchawkowego i mikrofonowego w coraz cieńszych ultrabookach. Doskonale zastąpi nam również oryginalną kartę dźwiękową notebooka, która uległa uszkodzeniu. Podłączamy ją do portu USB i ... GRA bo jest Plug & Play. Warto zwrócić uwagę na prezencję. To porządnie wykonany aluminiowy adapter o bardzo niewielkich wymiarach. Doskonale pasuje do większości wypasionych notebooków. Porty są na tyle od siebie odległe, że bez problemu podłączymy tam każde słuchawki.
Dane techniczne
| Interfejs | USB |
| Liczba kanałów audio | 2.0 |
| Chipset | C-MEDIA-CM108B |
| Stosunek sygnału do szumu | 83.1 dB |
| Próbkowanie | 16 bit |
| Częstotliwość próbkowania | 48 kHz |
| Technologie | Plug and Play, nie wymaga instalacji sterowników |
| Złącza | 1x 3,5mm minijack Słuchawki |
| Złącza | 1x 3,5mm minijack Mikrofon |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary | 47 x 28 mm |