Producenci
Unitek Rozdzielacz sygnału HDMI 3 IN - 1 OUT V1111A
Opis
Przełącznik pozwala na podłączenie 3 różnych źródeł HDMI (odtwarzacz HD, nagrywarka, komputer PC, konsola do gier itp.) do 1 telewizora/projektora HD.
Wspiera rozdzielczość 4K (UHD) (3840X2160) Obsługuje formaty video zapisane w rozdzielczości 480p, 720p, 1080i oraz 1080p oraz jest w pełni kompatybilny z urządzeniami HDCP. Kompatybilne z Dolby TrueHD, DTS-HD for uncompressed 7.1 digital surround sound.
Przełączanie źródeł za pomocą pilota lub za pomocą przycisku na przednim panelu.
Ważna informacja!
Podłączone przewody nie mogę być dłuższe niż 15m.
Dane techniczne
| Rodzaj | Rozdzielacz |
| Rodzaj | Adapter |
| Zastosowanie | Audio |
| Zastosowanie | Wideo |
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Złącza #1 | HDMI Typ A Żeńska x3 |
| Złącza #2 | HDMI Typ A Żeńska |
| Złącza #2 | DC 5.5/2.1 żeńska |
| Standard | HDMI High Speed with Ethernet |
| Standard | HDMI Ultra HD 4K |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Szary |
| Wymiary | 11x2x5cm |
| Waga | 0.2 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry | Maksymalna rozdzielczość: 4K
Standard Video: HDMI 1.4
|