Producenci
Verbatim Pendrive PinStripe USB 3.0 Drive 128GB czarny
Opis
Dane techniczne
| Pojemność pamięci flash | 128 GB |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 29 x 15 x 5,5 mm |
| Waga | 3.6 g |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |