Producenci
Verbatim Pendrive Slider 64GB Black
Opis
Dane techniczne
| Pojemność pamięci flash | 64 GB |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Prędkość odczytu | 10 MB/s |
| Prędkość zapisu | 4 MB/s |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 58,5 x 21 x 11 mm |
| Waga | 8 g |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |