Producenci
Verbatim Pendrive V3 USB 3.0 Drive 64GB czarny
Opis
Dane techniczne
| Pojemność pamięci flash | 64 GB |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Prędkość odczytu | 80 MB/s |
| Prędkość zapisu | 25 MB/s |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Szary |
| Wymiary | 58 x 20 x 11 mm |
| Waga | 10 g |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |