Producenci
Verbatim PinStripe 32GB Czarny
Opis
Dane techniczne
| Pojemność pamięci flash | 32 GB |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Prędkość odczytu | 12 MB/s |
| Prędkość zapisu | 5 MB/s |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 54 x 21 x 9,22 mm |
| Waga | 8.6 g |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |