Producenci
Verbatim PinStripe USB 3.0 Drive 16GB Black
Opis
Pendrive PinStripe USB 3.0 Drive 16GB Black
Dysk przenośny PinStripe USB firmy Verbatim posiada system łtwego wysuwania i chowania złącza USB co doskonale chroni złącze w czasie gdy jest ono nieużywane. Dzięki temu niepotrzebne są żadne nakładki, które przecież tak łatwo zgubić. Dysk przenośny dostęny jest w szerokiej gamie pojemności co pozwala dobrać sprzęt dokładnie do Twoich potrzeb.
Dane techniczne
| Pojemność pamięci flash | 16 GB |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 29 mm x 15 mm x 5,5 mm |
| Waga | 3.6 g |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |