Producenci
Vertiv LIEBERT iTON 400VA E230V iTON 400VA E 230V
Opis
Dane techniczne
| Moc pozorna | 400 VA |
| Moc czynna | 240 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 4.5 Ah |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 4 min |
| Czas ładowania | 4 h |
| Typ obudowy | Tower |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Nadmierne rozładowanie |
| Funkcje specjalne | - Zimny start |
| Porty zasilania we. | Typ F Schuko |
| Porty zasilania wy. | 2 x typ C/F (Schuko) |
| Złącza | Brak |
| Wymagania środowiskowe | - Temperatura pracy: od 0 do 40 stopni C |
| Akcesoria w zestawie | Instrukcja obsługi |
| Kolor | Szary |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 100 x 287 x 142 mm |
| Waga | 3.55 kg |
| Pozostałe parametry | - Moc rzeczywista: 240W |