Producenci
Vertiv UPS PSA 1500VA/900W PSA1500MT3-230U
Opis
Liebert PSA 1500VA/900W to zasilacz UPS typu line-interactive o niewielkich rozmiarach i przystępnej cenie,zapewniający pełne zasilanie awaryjne komputerów i urządzeń elektronicznych w małych biurach. Zasilacz Liebert PSA oferuje wyjątkowe funkcje i doskonałą wydajność.
Wyposażony w proste, łatwe w obsłudze elementy sterowania,zasilacz Liebert PSA zapewnia zasilanie awaryjne nawet przez pięć minut przy pełnym obciążeniu, co jest wystarczającym czasem do zapisania wykonywanej pracy i zamknięcia systemu.
W skład zestawu wchodzi też oprogramowanie do zamykania systemu i kabel USB, umożliwiające wysyłanie powiadomień oraz
automatyczne zamykanie podłączonych systemów.
Dane techniczne
| Moc pozorna | 1500 VA |
| Moc czynna | 900 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Komunikacja | USB |
| Kolor | Czarny |
| Typ obudowy | Tower |
| Wymiary | Wysokość: 234 mm Szerokość: 147 mm Głębokość: 360 mm |
| Waga | 11.6 kg |
| Certyfikaty | Bezpieczeństwo: IEC62040-1-1 Transport: Procedura ISTA, certyfikat 1A |
| Specyfikacja techniczna | Moc rzeczywista: 900W Napięcie sieci zasilającej:160-287 VAC Częstotliwość sieci zasilającej: 50/60 Hz ± 5 Hz Napięcie wyjściowe(sprawna sieć elektryczna):Standardowo 185-252 VAC Kształt napięcia przy pracy akumulatorowej: Schodkowa aproksymacja sinusoidy Typ akumulatora - VDC x Ah x liczba: 12 V x 9 Ah x 2 Typowy czas ładowania 6-8 godzin do 90% Czas pracy akumulatora(pełne obciążenie): 3-5 minut Czas pracy akumulatora(połowiczne obciążenie) 10-13 minut Sygnały dźwiękowe i wizualne: Alarm dźwiękowy/dioda LED Gniazda zasilania awaryjnego IEC 320 C13 (6) Gniazda zabezpieczenia przeciwprzepięciowego: IEC 320 C13 (2) Temperatura pracy: °C od 0 do 40 Temperatura przechowywania: °C od -15 do 40 Wilgotność względna podczas pracy/przechowywania: 0%-90%, bez skraplania |
| W zestawie | Podręcznik użytkownika na płycie CD, płyta CD z oprogramowaniem, kabel USB, |