Producenci
Vertiv Zasilacz UPS Liebert itON 2000VA
Opis
Zasilacz UPS Vertiv Liebert itON 2000VA
Liebert itON to niezawodny zasilacz UPS typu line-interactive zaprojektowany do ochrony komputerów stacjonarnych oraz autonomicznego sprzętu IT. Dzięki swojej kompaktowej konstrukcji i łatwemu w obsłudze sterowaniu gwarantuje podtrzymywanie zasilania wystarczające do tego, aby bezpiecznie zapisać aktualnie wykonywaną pracę i płynnie zainicjować wyłączenie systemu.
Zalety:
- Dostępny w sześciu wariantach mocy znamionowej (od 400 VA do 2000 VA) w celu zaspokojenia potrzeb klientów w zakresie elastyczności; port USB (dla 1000 VA, 1500 VA, 2000 VA) zapewnia komunikację przyjazną dla użytkownika oraz możliwość wyłączenia systemu operacyjnego
- Lokalne gniazda Schuko (dla 400 VA, 600 VA, 800 VA) w celu spełnienia wymogów lokalnych
- Zestaw gniazd Schuko i IEC (dla 1000 VA, 1500 VA, 2000 VA) pozwala także spełnić wymogi międzynarodowe.
Właściwości:
- Automatyczny regulator napięcia (AVR z funkcjami Boost i Trim)
- Kompaktowy rozmiar
- Niewielka waga
- Łatwa obsługa
- Ochrona przed przeciążeniem oraz alarm
- Automatyczny restart i przywrócenie zasilania AC
- Szybkie ładowanie
- Funkcja szybkiego startu
Dane techniczne
| Moc pozorna | 2000 VA |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 2 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 9 Ah |
| Czas ładowania | 4 h |
| Typ obudowy | Desktop |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 3 x IEC-C13 |
| Porty zasilania wy. | 3 x typ C/F (Schuko) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 146 x 391x 205 mm |
| Waga | 11.5 kg |