Producenci
Vertiv Zasilacz awaryjny GXE3-3000IRT2UXL z szynami 1 x C20, 8 x C13, 1 x C19, z szynami
Opis
- Niedrogi i niezawodny UPS
- Wiele opcji zdalnego monitorowania
- Łatwe w zarządzaniu i rozbudowie
- Zoptymalizowane zużycie energii
- Wiele opcji usług (przedłużenie gwarancji, usługi Vertiv LIFE itp.)
- Wysoki współczynnik mocy wyjściowej (0,9)
- Wysoka wydajność w trybie online (do 91%)
- Jeszcze wyższa wydajność (aż do 96%) w trybie ECO
- Kompaktowa konstrukcja typu tower lub elastyczna konstrukcja typu rack/tower
- Przyjazny dla użytkownika interfejs użytkownika LCD
- Szybki czas ładowania (< 4 godziny do 90% w przypadku akumulatorów wewnętrznych)
- Wydłużony czas pracy dzięki maksymalnie 4 opcjonalnym zewnętrznym szafom bateryjnym (EBC)
- Wewnętrzne akumulatory UPS z możliwością wymiany podczas pracy
- Bezpłatne oprogramowanie Vertiv Power Assist do sprawdzania stanu i wyłączania lokalnego zasilacza UPS lub Vertiv Power Insight do zdalnego zarządzania siecią
- Możliwość zdalnego zarządzania dzięki opcjonalnym kartom zarządzania siecią Vertiv Liebert Intellislot IS-UNITY
- (8) gniazd IEC60320 C13 (wszystkie modele) plus (1) C19 (model 3 kVA)
- Automatyczne obejście wewnętrzne
- Darmowe oprogramowanie do zarządzania UPS
- Usługa Vertiv Life zapewniająca maksymalną dostępność UPS
Dane techniczne
| Moc pozorna | 3000 VA |
| Moc czynna | 2700 W |
| Architektura UPS-a | on-line |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Napięcie | 180 V |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 3.3 min |
| Czas ładowania | 4 h |
| Typ obudowy | Tower |
| Porty zasilania we. | IEC-C20 |
| Porty zasilania wy. | 8 x IEC-C13 |
| Porty zasilania wy. | 1 x IEC-C19 |
| Gniazda we/wy | 1 x EPO |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 438 x 630 x 86 mm |
| Waga | 31.5 kg |