Vertiv Zasilacz awaryjny GXT5-1000IRT2UXL 1000VA (1000W) 230V Rack/Tower z szynam
Dostępność: brak towaru
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Vertiv
Kod produktu: 1_919277
Opis
GXT5-1000IRT2UXL
Liebert GXT5 (GXT5-1000IRT2UXL) to zasilacz UPS online o mocy 1000 VA/1000 W i napięciu 230 V, z podwójną konwersją, w konstrukcji 2U do montażu wieżowego/rackowego, ze współczynnikiem mocy równym 1,0 i oferującym sprawność do 93% przy pełnym obciążeniu. Ten zasilacz UPS posiada certyfikat ENERGY STAR 2.0 zapewniający wyższą wydajność, zapewnia łatwą instalację typu plug-and-pay i jest wyposażony w łącznie 8 gniazd wyjściowych, z których 6 to indywidualnie programowalne gniazda wyjściowe, a także wielojęzyczny kolorowy wyświetlacz LCD i wykrywanie grawitacji.
Dane techniczne
Moc pozorna 1000 VA
Moc czynna 1000 W
Architektura UPS-a on-line double conversion
Kształt napięcia wyjściowego Pełna sinusoida
Liczba faz na wejściu 1 (230V)
Liczba akumulatorów 3
Napięcie 12 V
Pojemność akumulatora 9 Ah
Czas podtrzymania (obciążenie 100%) 6.8 min
Typ obudowy Tower
Typ obudowy Rack
Porty zasilania we. IEC-C14
Porty zasilania wy. 8 x IEC-C13
Gniazda we/wy 1 x RJ-11/RJ-45
Gniazda we/wy 1 x USB (Type B)
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Kolor Czarny
Wymiary
85 x 430 x 400 mm