Producenci
Vertiv Zasilacz awaryjny GXT5-16KIRT9UXLN 16kVA/16kW 1ph szyny w zestawie, 3 lata gwarancji
Opis
Zasilacz awaryjny GXT5-16KIRT9UXLN 16kVA/16kW 1ph
Liebert GXT5 to kompaktowy i elastyczny we wdrożeniu zasilacz UPS pracujący w trybie podwójnej konwersji online, oferujący wysokiej klasy ochronę i ciągłe kondycjonowanie zasilania. Zasilacz chroni sprzęt informatyczny przed wszystkimi rodzajami zakłóceń spowodowanych awarią zasilania, spadkiem napięcia, przepięciem bądź zniekształceniami.
Dane techniczne
| Moc pozorna | 16 kVA |
| Moc czynna | 16000 W |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 32 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 9 Ah |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 3.5 min |
| Typ obudowy | Rack |
| Typ obudowy | Tower |
| Porty zasilania we. | Zaciski wejściowe |
| Porty zasilania wy. | Zaciski wyjściowe |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 394 x 430 x 630 mm |
| Waga | 135.2 kg |