Vertiv Zasilacz awaryjny GXT5-2000IRT2UXL 2000VA (2000W) 230V Rack/Tower z szynami
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Vertiv
Kod produktu: 1_897409
Opis
Liebert GXT5 (GXT5-2000IRT2UXL) to zasilacz UPS online o mocy 2000 VA/2000 W i napięciu 230 V, z podwójną konwersją, w konstrukcji 2U do montażu w obudowie typu tower/rack, ze współczynnikiem mocy równym 1,0 i oferującym sprawność do 93% przy pełnym obciążeniu. Ten UPS posiada certyfikat ENERGY STAR 2.0 zapewniający wyższą wydajność i jest wyposażony w łącznie 8 gniazd wyjściowych, z czego 6 to indywidualnie programowalne gniazda wyjściowe, a także wielojęzyczny kolorowy wyświetlacz LCD i czujnik grawitacji.
Dane techniczne
Moc pozorna 2000 VA
Moc czynna 2000 W
Architektura UPS-a on-line double conversion
Kształt napięcia wyjściowego Pełna sinusoida
Liczba faz na wejściu 1 (230V)
Liczba akumulatorów 4
Napięcie 12 V
Pojemność akumulatora 9 Ah
Typ obudowy Rack
Typ obudowy Tower
Porty zasilania we. IEC-C20
Porty zasilania wy. 8 x IEC-C13
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x RJ-11/RJ-45
Gniazda we/wy 1 x USB (Type B)
Akcesoria w zestawie
  • Temperatura pracy: Pełna moc do 40°C (do 50°C z obniżeniem wartości znamionowych)
  • Temperatura przechowywania: od -20 do 60 (z bateriami od -15 do 40°C.)
  • Wilgotność względna: 0 do 95%, bez kondensacji
Kolor Czarny
Wymiary
470 x 430 x 85 mm