Producenci
Vertiv Zasilacz awaryjny GXT5-2000IRT2UXL 2000VA (2000W) 230V Rack/Tower z szynami
Opis
Liebert GXT5 (GXT5-2000IRT2UXL) to zasilacz UPS online o mocy 2000 VA/2000 W i napięciu 230 V, z podwójną konwersją, w konstrukcji 2U do montażu w obudowie typu tower/rack, ze współczynnikiem mocy równym 1,0 i oferującym sprawność do 93% przy pełnym obciążeniu. Ten UPS posiada certyfikat ENERGY STAR 2.0 zapewniający wyższą wydajność i jest wyposażony w łącznie 8 gniazd wyjściowych, z czego 6 to indywidualnie programowalne gniazda wyjściowe, a także wielojęzyczny kolorowy wyświetlacz LCD i czujnik grawitacji.
Dane techniczne
| Moc pozorna | 2000 VA |
| Moc czynna | 2000 W |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 4 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 9 Ah |
| Typ obudowy | Rack |
| Typ obudowy | Tower |
| Porty zasilania we. | IEC-C20 |
| Porty zasilania wy. | 8 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-11/RJ-45 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 470 x 430 x 85 mm |
| Waga | 21 kg |