Producenci
Vertiv Zasilacz awaryjny LI34101CT32 Liebert GXT-MT+ 1000VA/800W online
Opis
Liebert GXT MT+ 1 kVA G2 ES
Liebert GXT MT+ cechuje się prawdziwą technologią podwójnej konwersji online, zapewniając najlepszą w swojej klasie ochronę zasilania w zastosowaniach krytycznych. Jego konstrukcja zapewnia wysoki poziom dostępności dla podłączonego sprzętu IT, oferując jednocześnie wysokie poziomy wydajności. Dzięki zaletom funkcji trybu ECO możliwe jest także osiągnięcie korzyści z tytułu optymalizacji całkowitego kosztu posiadania (TCO).
Dane techniczne
| Moc pozorna | 1000 VA |
| Moc czynna | 800 W |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 2 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 9 Ah |
| Czas ładowania | 4 h |
| Typ obudowy | Tower |
| Funkcje specjalne |
|
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 1 x typ C/F (Schuko) |
| Porty zasilania wy. | 3 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 145 x 282 x 223 mm |
| Waga | 9.7 kg |