Producenci
Vertiv Zasilacz awaryjny UPS GXT5 1000VA/1000 GXT5-1000IRT2UXLE
Opis
Dane techniczne
| Moc pozorna | 1000 VA |
| Moc czynna | 1000 W |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 3 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 9 mAh |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 6 min |
| Czas ładowania | 3 h |
| Typ obudowy | Rack |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzakłóceniowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Nadmierne rozładowanie |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciw przeładowaniu |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 8 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-485 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 400 x 430 x 85 mm |
| Waga | 16.5 kg |