Producenci
Vertiv Zasilacz awaryjny UPS GXT5-3000IRT2UXLN z szynami oraz kartą komunikacyjną
Opis
Dane techniczne
| Moc pozorna | 3000 VA |
| Moc czynna | 3000 W |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 6 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 9 Ah |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 3.3 min |
| Typ obudowy | Rack |
| Typ obudowy | Tower |
| Porty zasilania we. | IEC-C20 |
| Porty zasilania wy. | 6 x IEC-C13 |
| Porty zasilania wy. | 1 x IEC-C19 |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-11/RJ-45 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 85 x 430 x 540 mm |
| Waga | 28.5 kg |