Vertiv Zasilacz awaryjny UPS GXT5-5000IRT5UXLN 5000VA/5000W 230V Rack/Tower z szynami i kartą komunikacyjną
Producent: Vertiv
Kod produktu: 1_908801
Opis
Zasilacz awaryjny UPS GXT5-5000IRT5UXLN 5000VA/5000W 230V Rack/Tower z szynami i kartą komunikacyjną
Dane techniczne
Moc pozorna 5 kVA
Moc czynna 5000 W
Architektura UPS-a on-line double conversion
Kształt napięcia wyjściowego Pełna sinusoida
Liczba faz na wejściu 1 (230V)
Napięcie 12 V
Pojemność akumulatora 9 Ah
Czas ładowania 7 h
Typ obudowy Tower
Typ obudowy Rack
Zabezpieczenia / filtry Przeciwprzepięciowe
Zabezpieczenia / filtry Przed zbyt niskim napięciem
Porty zasilania we. Wtyczka sieciowa
Porty zasilania wy. 2 x IEC-C19
Porty zasilania wy. 1 x Terminal
Porty zasilania wy. 6 x IEC-C13
Gniazda we/wy 1 x RS-485
Gniazda we/wy 1 x RS-232 (COM)
Gniazda we/wy 1 x USB (Type B)
Akcesoria w zestawie
  • Temperatura pracy: pełna moc do 40°C (do 50°C z obniżeniem wartości znamionowych)
  • Temperatura przechowywania: - 15 do + 40 °C
  • Wilgotność względna 0 95%, bez kondensacji
  • Wysokość robocza do 3000 m (9842,5 ft) przy 25°C (77°F) bez obniżania parametrów znamionowych
  • Hałas słyszalny poniżej 55 dBA
Kolor Czarny
Wymiary
217 x 430 x 630 mm