Producenci
Vertiv Zasilacz awaryjny UPS GXT5-6000IRT5UXLN 6000VA (6000W) 230V Rack/Tower z szynami
Opis
Zasilacz awaryjny UPS GXT5-6000IRT5UXLN 6000VA (6000W) 230V Rack/Tower z szynami
Liebert GXT5 to kompaktowy i elastyczny we wdrożeniu zasilacz UPS pracujący w trybie podwójnej konwersji online, oferujący wysokiej klasy ochronę i ciągłe kondycjonowanie zasilania. Zasilacz chroni sprzęt informatyczny przed wszystkimi rodzajami zakłóceń spowodowanych awarią zasilania, spadkiem napięcia, przepięciem bądź zniekształceniami.
Dane techniczne
| Moc pozorna | 6 kVA |
| Moc czynna | 6000 W |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 9 Ah |
| Czas ładowania | 5.5 h |
| Typ obudowy | Tower |
| Typ obudowy | Rack |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przed zbyt niskim napięciem |
| Porty zasilania we. | Wtyczka sieciowa |
| Porty zasilania wy. | 1 x Terminal |
| Porty zasilania wy. | 2 x IEC-C19 |
| Porty zasilania wy. | 6 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-485 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 217 x 430 x 630 mm |
| Waga | 70.8 kg |