Vertiv Zasilacz awaryjny UPS GXT5-750IRT2UXL
Producent: Vertiv
Kod produktu: 1_934232
Opis
Zasilacz awaryjny UPS GXT5-750IRT2UXL
Dane techniczne
Moc pozorna 750 VA
Moc czynna 750 W
Architektura UPS-a on-line double conversion
Kształt napięcia wyjściowego Pełna sinusoida
Liczba faz na wejściu 1 (230V)
Liczba akumulatorów 1
Czas podtrzymania (obciążenie 100%) 10.5 min
Typ obudowy Rack
Typ obudowy Tower
Funkcje specjalne
  • Indywidualnie zarządzalne gniazda wejściowe
  • Możliwość wymiany akumulatorów przez użytkownika w trakcie pracy jednostki
  • Automatyczny autotest
  • Inteligentne zarządzanie stanem akumulatora
Porty zasilania we. IEC-C14
Porty zasilania wy. 8 x IEC-C13
Gniazda we/wy 1 x RS-232 (COM)
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x USB (Type B)
Gniazda we/wy 1 x RS-485
Wymagania środowiskowe
  • Temperatura pracy: 0-40 stopni C
  • Temperatura przechowywania: -20 do 60 stopni C
  • Temperatura przechowywania z akumulatorami: -15 do 40 stopni C
  • Wilgotność względna: 0% do 95% bez kondensacji
Akcesoria w zestawie
  • Zasilacz UPS Liebert GXT5
  • Instrukcja szybkiej instalacji i wskazówki dotyczące bezpieczeństwa
  • Kabel USB typu A-B (2 m)
  • Kabel RS232 (1,8 m)
  • Podstawki do posadowienia wolnostojącego i zestaw do montażu w szafie Rack
  • Nóżki stabilizujące do konfiguracji wolnostojącej
  • 2 x Kabel wyjściowy IEC C13 do C14 (2m) dla
  • Oprogramowanie
Kolor Czarny
Wymiary
85 x 430 x 400 mm