Producenci
Vertiv Zasilacz awaryjny UPS GXT5-750IRT2UXL
Opis
Zasilacz awaryjny UPS GXT5-750IRT2UXL
Vertiv Liebert GXT5 to zasilacz UPS pracujący w trybie podwójnej konwersji online, oferujący wysokiej klasy ochronę przed zanikami zasilania oraz ciągłe jego kondycjonowanie w kompaktowej i elastycznej we wdrożeniu obudowie typu szafa/wieża.
Dane techniczne
| Moc pozorna | 750 VA |
| Moc czynna | 750 W |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 10.5 min |
| Typ obudowy | Rack |
| Typ obudowy | Tower |
| Funkcje specjalne |
|
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 8 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-485 |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 85 x 430 x 400 mm |
| Waga | 16.5 kg |