Vertiv Zasilacz awaryjny UPS GXT5LI-1000IRT2UXL
Producent: Vertiv
Kod produktu: 1_938322
Opis
Zasilacz awaryjny UPS GXT5LI-1000IRT2UXL
Najważniejsze zalety:
  • Standardowa 5-letnia gwarancja zapewnia spokój ducha i ochronę inwestycji.
Dane techniczne
Moc pozorna 1000 VA
Moc czynna 1000 W
Architektura UPS-a on-line double conversion
Kształt napięcia wyjściowego Pełna sinusoida
Liczba faz na wejściu 1 (230V)
Liczba akumulatorów 1
Czas przełączenia (maks.) 0 ms
Czas podtrzymania (obciążenie 100%) 12 min
Czas ładowania 2 h
Typ obudowy Tower
Typ obudowy Rack
Zabezpieczenia / filtry Przeciwprzepięciowe
Porty zasilania we. IEC-C14
Porty zasilania wy. 8 x IEC-C13
Gniazda we/wy 1 x USB (Type B)
Gniazda we/wy 1 x RS-232 (COM)
Wymagania środowiskowe
  • Temperatura pracy: 0-40 stopni C
  • Temperatura przechowywania: -20 do 60 stopni C
  • Temperatura przechowywania z akumulatorami: -4 do 140 stopni C
  • Wilgotność względna: 0% do 95% bez kondensacji
Akcesoria w zestawie
  • Jednostka UPS
  • Kabel USB typu A na B o długości 1,8 m
  • Drukowana skrócona instrukcja obsługi ze wskazówkami bezpieczeństwa
  • Regulowany 4-słupkowy zestaw do montażu w szafie
  • Podstawa nośna dla konfiguracji typu wieża
  • Oprogramowanie
Kolor Czarny
Wymiary
85 x 430 x 446 mm