Producent: Vertiv
Kod produktu: 1_931382
Opis
GXT5LI-8000GVRT3UXLN
Dane techniczne
Moc pozorna 8 kVA
Moc czynna 8000 W
Architektura UPS-a on-line
Kształt napięcia wyjściowego Pełna sinusoida
Liczba faz na wejściu 1 (230V)
Czas podtrzymania (obciążenie 100%) 5 min
Czas ładowania 2 h
Typ obudowy Tower
Typ obudowy Rack
Porty zasilania we. Hard Wire (L1-L2/N-G)
Porty zasilania wy. 1 x Hard Wire (L1-L2/N-G)
Gniazda we/wy 4 x RJ-45 LAN
Wymagania środowiskowe
  • Temperatura pracy: 0°C do 40°C (10% obniżenie wartości znamionowej przy 50°C)
  • Temperatura przechowywania: -20°C do 60°C
  • Wilgotność względna: 0% - 95%, bez kondensacji
Kolor Czarny
Wymiary
430 x 890 x 133 mm