Producenci
Vertiv Zasilacz awaryjny UPS GXT5LI-8000GVRT3UXLN 8kVA/8kW Li-Ion z kartą komunikacyjną 5-lat gwarancji
Opis
GXT5LI-8000GVRT3UXLN
Zasilacz UPS Vertiv Liebert GXT Lithium-Ion 8000 VA, 200 V240 V, online z przewodowym wejściem i przewodowym wyjściem, Vertiv Liebert IntelliSlot z RDU101 i możliwością wydłużonego czasu pracy.
Najniższy całkowity koszt w całym okresie eksploatacji UPS. Oczekiwana żywotność baterii litowo-jonowych jest do 3 razy dłuższa niż baterii VRLA, co przekłada się na mniejszą liczbę wymian baterii w całym okresie eksploatacji UPS.
Technologia akumulatorów litowo-jonowych zapewnia dłuższy czas pracy i szybszy czas ładowania, lepszą wydajność w wyższych temperaturach i obsługuje do 10 razy więcej cykli rozładowania w porównaniu ze standardowymi akumulatorami VRLA.
Dane techniczne
| Moc pozorna | 8 kVA |
| Moc czynna | 8000 W |
| Architektura UPS-a | on-line |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 5 min |
| Czas ładowania | 2 h |
| Typ obudowy | Tower |
| Typ obudowy | Rack |
| Porty zasilania we. | Hard Wire (L1-L2/N-G) |
| Porty zasilania wy. | 1 x Hard Wire (L1-L2/N-G) |
| Gniazda we/wy | 4 x RJ-45 LAN |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 430 x 890 x 133 mm |
| Waga | 48 kg |