Producenci
WEKOME Ładowarka samochodowa USB-C & USB-A Fast Charging 30W Czarna / Przezroczysta
0
Opis
Ładowarka samochodowa WEKOME WP-C41 Vanguard Series posiada port USB-A oraz USB-C, co pozwala na jednoczesne uzupełnianie energii w dwóch urządzeniach.
Perfekcyjne działanie z gniazdami zapalniczek samochodów osobowych 12V oraz 24V, które znaleźć można w ciężarówkach czy kamperach.
Cechy produktu:
- Materiał: PC
- Przezroczysta obudowa, widoczna technologia
- Wbudowany inteligentny chip
- Wejście: DC12V-24V
- Wyjście USB-A: DC5V-3A, 9V-2A, 12V-1.5A
- Wyjście USB-C: DC5V-3A, 9V-3A, 12V-2.5A
- Całkowita moc wyjściowa: 30W
Dane techniczne
| Rodzaj | Samochodowa |
| Moc | 30 W |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Złącza | 1 x USB |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Przezroczysty |
| Wymiary | 25x25x49mm |
| Waga | 16 g |