Producenci
WEKOME Power bank 10000 mAh Super Charging 2xUSB-A LED
0
Opis
Powerbank o dużej pojemności 10000 mAh i cyfrowym wyświetlaczu LED.
Dane techniczne
| Pojemność baterii | 10000 mAh |
| Typ ogniwa | Li-poly |
| Porty USB | 2 x USB 2.0 Type-A |
| Porty USB | 1 x USB micro-A |
| Porty USB | 1 x USB 2.0 Type C |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 66*10*140mm |
| Waga | 217.5 g |