Producenci
WEKOME Słuchawki przewodowe HiFi jack 3,5 mm Czarne
0
Opis
Słuchawki WEKOME YC06 Blackin Series zachwycają swoją budową i precyzją wykonania. Ich ergonomiczna i designerska konstrukcja sprawia, że są wygodne i komfortowe w noszeniu, jednocześnie nadając im unikalny i jedyny w swoim rodzaju wygląd. Wbudowany pilot ułatwia sterowanie głośnością bez potrzeby korzystania z telefonu.
Cechy produktu:
- Materiał: TPE
- Długość przewodu: 1,2 m
- Czułość głośnika: 105dB
- Średnica głośnika: 10mm HiFi
- Impedancja: 16 Ohm
- Zakres częstotliwości: 20Hz ~ 20KHz
- Waga: 13g
- Kompatybilność: urządzenia z wejściem na jack 3,5mm
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Douszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Impedancja | 16 Ohm |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 13 g |