Producenci
WEKOME Słuchawki przewodowe gamingowe ET-Y30 ET Series - jack 3.5mm Czarne
0
Opis
Słuchawki gamingowe WEKOME ET-Y30 ET Series to rewelacyjne akcesorium dla graczy, którzy wiedzą jak ważny jest dobry dźwięk i klarowna komunikacja podczas rozgrywki. Słuchawki dokanałowe wyposażone są w dodatkowy mikrofon, który możesz odłączyć w każdym momencie.
Cechy produktu:
- Materiał: ABS+PC
- Długość przewodu: 1,2 m
- Czułość głośnika: 115dB
- Impedancja: 16 Ohm
- Średnica głośnika: 10mm HiFi
- Zakres częstotliwości: 20Hz ~ 20KHz
- Podwójny mikrofon
- Kompatybilność: urządzenia z wejściem na jack 3.5mm
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Call center |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Douszne |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 16 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 115 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 0.03 kg |