Producenci
Western Digital Dysk Purple 3TB 3.5 cala WD33PURZ
Opis
Dyski WD Purple zostały zaprojektowane tak, aby sprostać wyzwaniom związanym z nagrywaniem monitoringu wideo w trybie 24x7. Dyski te zaprojektowano specjalnie do zastosowań w monitoringu, aby wytrzymywały podwyższone wahania temperatury i wibracje sprzętu w środowiskach NVR. Przeciętny dysk do komputerów stacjonarnych jest zaprojektowany tak, aby działał tylko przez krótkie interwały, a nie w trudnych warunkach, które są zawsze aktywne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, jak system nadzoru o wysokiej rozdzielczości. Ekskluzywna technologia AllFrame pomaga zmniejszyć utratę klatek i poprawić ogólne odtwarzanie wideo.
Dane techniczne
| Model | WD33PURZ |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 3 TB |
| Interfejs dysku | SATA |
| Prędkość obrotowa | 5400 obr/min |
| Bufor | 256 MB |
| Poziom hałasu | 27 dB |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 26.1 mm |
| Szerokość | 101.6 mm |
| Głębokość | 147 mm |
| Waga | 0.45 kg |
| Pozostałe parametry | Niezawodność
|