Producenci
Western Digital Dysk Red SSD 1 TB SN700 2280 NVMe M.2 PCIe
Opis
Przyspiesz swoje urządzenie NAS
Sprostaj ekstremalnym wymaganiom środowisk urządzeń NAS o ekstremalnym obciążeniu i wysokiej intensywności dzięki szybkiemu buforowaniu dysku SSD WD Red SN700 NVMe. Krótki czas reakcji systemu i niezwykła wydajność wykonywania operacji wejścia/wyjścia sprawiają, że ten dysk jest idealny do wielozadaniowej pracy przy wielu użytkownikach. Pozwala to na okiełznanie najtrudniejszych projektów dla małych i średnich firm: od wirtualizacji, poprzez wspólną edycję, aż po przechowywanie dużej ilości danych w magazynie danych i wysokiej wydajności buforowanie wszystko to przy jednoczesnym obniżeniu całkowitego kosztu posiadania.
Przyspiesz swoje urządzenie NAS
Szybkie buforowanie dysku SSD WD Red SN700 NVMe zapewnia krótki czas reakcji systemu i niezwykłą wydajność wykonywania operacji wejścia/wyjścia w porównaniu z naszymi dyskami SSD SATA.
Stworzony z myślą o trwałości
Sprostaj wymaganiom środowisk urządzeń NAS o ciągłym obciążeniu dzięki niezawodności, wytrzymałości do 5100 TBW (model 4 TB1) i 5-letniej ograniczonej gwarancji.
Wejdź na wyższy poziom dzięki NVMe
Okiełznaj najtrudniejsze projekty dla małych i średnich firm od wirtualizacji, poprzez wspólną edycję, aż po przechowywanie dużej ilości danych w magazynie danych i wysokiej wydajności buforowanie dzięki magazynom danych pomagającym zyskać przewagę przy jednoczesnym obniżeniu całkowitego kosztu posiadania.
Idealny dla małych i średnich firm
Nawet w mniejszych firmach wielu użytkowników pracujących jednocześnie może stanowić obciążenie dla urządzenia NAS. Buforowanie NVMe pozwala na łatwą, wielozadaniową pracę przy losowym obciążeniu i wielu użytkownikach, co zapewnia większe osiągnięcia małym i średnim firmom.
Dopasuj swoje urządzenie i nie pozostań w tyle
Sprostaj wzrostowi zapotrzebowania na pojemność dzięki dużym pojemnościom do 4 TB1.
Zoptymalizuj swoją pracę
Przetestowany i zbudowany z myślą o kompatybilności z wieloma najpopularniejszymi obecnie systemami NAS dla osiągnięcia maksymalnej elastyczności optymalizującej pracę.
Dane techniczne
| Model | WD Red SA500 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Interfejs dysku | NVMe |
| TBW | 2000 TB |
| Prędkość odczytu | 3430 MB/s |
| Prędkość zapisu | 3000 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 560 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 515 K |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 100.08 mm |
| Szerokość | 69.85 mm |
| Głębokość | 7.11 mm |
| Waga | 34.6 g |