Producenci
Western Digital Dysk SSD Blue 250GB SA510 2,5 cala WDS250G3B0A
Opis
Dysk SSD Blue 250GB SA510 2,5 cala WDS250G3B0A
Dane techniczne
| Model | Blue SA510 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 250 GB |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| TBW | 100 TB |
| Prędkość odczytu | 555 MB/s |
| Prędkość zapisu | 440 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 80 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 78 K |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 7 mm |
| Szerokość | 69.85 mm |
| Głębokość | 100.2 mm |
| Waga | 34.6 g |