Producenci
Western Digital Dysk SSD Blue SSD 500GB SA510 M.2 2280 WDS500G3B0B
Opis
Dysk SSD Blue SSD 500GB SA510 M.2 2280 WDS500G3B0B
Dane techniczne
| Model | Blue SA510 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2280 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 500 GB |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| TBW | 200 TB |
| Prędkość odczytu | 560 MB/s |
| Prędkość zapisu | 510 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 90 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 82 K |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 2.38 mm |
| Szerokość | 22 mm |
| Głębokość | 80 mm |
| Waga | 4.8 g |