Producenci
Western Digital Dysk SSD WD Black 500GB SN770M M2 2230
Opis
Dane techniczne
| Model | WD Black SN770M |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2230 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 500 GB |
| Interfejs dysku | PCI-Express |
| TBW | 300 TB |
| Prędkość odczytu | 5000 MB/s |
| Prędkość zapisu | 4000 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 460 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 800 K |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 2.38 mm |
| Szerokość | 22 mm |
| Głębokość | 30 mm |
| Waga | 2.8 g |