Producenci
Western Digital Dysk twardy WD Red Pro 14TB 3,5 512MB SATAIII/7200rpm
Opis
Dane techniczne
| Model | WD Red Pro |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 14 TB |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Prędkość obrotowa | 7200 obr/min |
| Bufor | 512 MB |
| TBW | 550 TB |
| Poziom hałasu | 36 dB |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 26.1 mm |
| Szerokość | 101.6 mm |
| Głębokość | 147 mm |
| Waga | 0.69 kg |