Producenci
XFX Karta graficzna - Radeon R9 370 4GB GDDR5 256BIT DVI HDMI DP ATX DUAL H9
Opis
Karta graficzna - Radeon R9 370 4GB GDDR5 256BIT DVI HDMI DP ATX DUAL H9
Dane techniczne
| Model | Radeon R9 370 |
| Złącze karty graf. | PCI-E 16x ver. 3.0 |
| Producent chipsetu | AMD |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Szyna pamięci | 256-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 4 GB |
| Taktowanie rdzenia | 860 MHz |
| Taktowanie pamięci | 5400 MHz |
| Porty wideo | 1 x DVI |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Porty wideo | 1 x DisplayPort |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12 |
| Wersja | Box |