Producenci
XIAOMI Drukarka Instant Photo Printer 1S
Opis
Instant Photo Printer 1S
Rób zdjęcia smartfonem i natychmiast je drukuj
Z łatwością podłącz swój smartfon do Xiaomi Instant Photo Printer 1S. Profesjonalne zdjęcia w wysokiej rozdzielczości z czasem przetwarzania 1 minuty. Zamień zdjęcia na ekranie smartfona w fizyczne wersje, których możesz dotknąć.
Przełączanie między dwoma rozmiarami papieru fotograficznego i style zdjęć według własnych upodobań
Wydrukuj zdjęcie całej rodziny na 6-calowym papierze fotograficznym i opraw je w ramkę. Wydrukuj piękne, nieartykułowane zdjęcie na 3-calowym papierze fotograficznym i przyklej je w dowolnym miejscu. Możesz wybrać rozmiar zdjęcia, aby znaleźć swój ulubiony styl.
Drukuj od razu po wyjęciu z pudełka
Zawiera 10 arkuszy 6-calowego papieru fotograficznego, 10 arkuszy 3-calowego papieru fotograficznego i 1 taśmę.
Jakość wydrukowanego obrazu jest porównywalna do wyników profesjonalnych studiów fotograficznych
Profesjonalna technologia druku termosublimacyjnego z 256 poziomami skali szarości zapewnia płynne, szczegółowe kolory. Wysoka precyzja głowicy drukującej oraz podawanie papieru zapewniają, że zdjęcia zachowują definicję rysów twarzy. Drukuj zdjęcia z 300 dpi i gamą kolorów 16.7M.
Samoochronny laminat zapobiega blaknięciu aby zdjęcia pozostały na zawsze
Zdjęcia nie muszą być laminowane, ponieważ są automatycznie pokrywane przezroczystą, wodoodporną i odporną na odciski palców folią ochronną. Dzięki temu zdjęcia są trwałe i nie blakną ani nie żółkną, dzięki czemu kolory będą lśnić przez dziesięciolecia.
Drukuj bezpośrednio z aplikacji Xiaomi Home podłączenie drukarki do smartfona lub komputera
Drukuj zdjęcia bezpośrednio ze smartfona za pomocą aplikacji Mi Home/Xiaomi Home. Połącz się z tabletem lub komputerem, aby drukować zdalnie. Drukuj zdjęcia dla rodziców w domu podczas podróży.
Ulepszona funkcja bezpośredniego połączenia
Aktywując tryb połączenia bezpośredniego, smartfon łączy się bezpośrednio z drukarką. Możliwość drukowania bezpośrednio z otwartego albumu sprawia, że drukowanie zdjęć jest tak proste, jak ich robienie.
Szybko i łatwo drukuj zdjęcia do dokumentów
Aplikacja Xiaomi Home zawiera szablony do drukowania zdjęć identyfikacyjnych bez wychodzenia z domu. W czterech rogach zdjęć znajdują się wskaźniki ułatwiające ręczne cięcie.
Zintegrowane funkcje filtrowania i przycinania
Aplikacji Xiaomi Home można używać do obróbki zdjęć, takiej jak obracanie lub przycinanie, z 8 filtrami do drukowania przebojowych zdjęć.
Zintegrowana konstrukcja magnetyczna do wygodnego przechowywania
Półprzezroczysty podajnik papieru wyraźnie wskazuje zużycie papieru fotograficznego. Nie martw się o zapisanie albumu po jego użyciu. Innowacyjna zintegrowana magnetyczna konstrukcja dokująca ułatwia przechowywanie, a dzięki czystemu i eleganckiemu wyglądowi może nawet stać się pięknym dziełem sztuki na stole.
Dane techniczne
| Model | Instant Photo Printer 1S |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Termosublimacyjny |
| Format | 6" |
| Format | 3" |
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozdzielczość druku | 300 x 300 dpi |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Brak |
| Rodzaj nośnika | Papier fotograficzny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Ethernet | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 83.6 mm |
| Szerokość | 194 mm |
| Głębokość | 124.6 mm |
| Waga | 1.2 kg |