Producenci
XIAOMI Głośnik przenośny Mi Portable Bluetooth 16W czerwony
Opis
WYSOKIEJ JAKOŚCI DŹWIĘK 16W
Doskonała jakość dźwięku, potężny dźwięk rozchodzący się we wszystkich kierunkach.
NAPRAWDĘ BEZPRZEWODOWY DŹWIĘK STEREO
Technologia bezprzewodowego połączenia umożliwia połączenie dwóch głośników w sposób szeregowy, co pozwala na stworzenie własnego przestrzennego wrażenia dźwięku.
STABILNE POŁĄCZENIE - SWOBODNY PRZEPŁYW MUZYKI
Najnowsza opcja łączności Bluetooth 5.0 gwarantuje stabilne połączenie i lepszy zasięg, dzięki czemu możesz cieszyć się ulubionymi utworami nawet na większą odległość.
WODOODPORNOŚĆ IPX7
Dzięki wodoodpornej konstrukcji wykonanej z trwałych materiałów, głośnik bez problemu radzi sobie z deszczową pogodą i zachlapaniami.
WZBOGAĆ SWOJE ŻYCIE DODAJĄC ŚCIEŻKĘ DŹWIĘKOWĄ
Dzięki przenośnej, kompaktowej konstrukcji i wygodnemu paskowi z pętelką, łatwo możesz zabrać ze sobą swoją muzykę, gdziekolwiek jesteś. Wybierz pomiędzy wyrafinowaną czernią a intensywnym niebieskim.
DŁUGI CZAS ODTWARZANIA
Naładuj raz, słuchaj przez 13 godzin. W tańcu do późnej nocy z akumulatorem o pojemności 2600mAh. Zapomnij o czasie i ciesz się ulubioną muzyką przez wiele godzin.
ROZMOWY W TRYBIE GŁOŚNOMÓWIĄCYM ZA JEDNYM DOTKNIĘCIEM
Ciesz się wygodnymi rozmowami w trybie głośnomówiącym.
MUZYKA W DOWOLNYM MIEJSCU
Niezależnie od tego, czy jesteś w podróży czy w domu, głośnik pozwoli Ci rozkoszować się muzyką, gdzie tylko tego zapragniesz.
Dane techniczne
| Rodzaj | Mobilne |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 16 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 80 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Zasilanie | Akumulator |
| Akcesoria w zestawie | Kabel USB typu C |
| Kolor | Czerwony |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 13 h |
| Wymiary | 213 x 74 x 74 mm |