Producenci
XIAOMI Kamera Outdoor Camera CW300 EU
Opis
Dane techniczne
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Kąt widzenia pionowy | 160 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 113 ° |
| Mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11n |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Obsługa systemów mobilnych | iOS |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Klasa szczelności | IP66 |
| Zasilanie | 12V - 1A |
| Wymagania środowiskowe | Temperatura: -30°C do 60°C |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 168 x 100 x 123 mm |