Producenci
XIAOMI Kamera monitoring Smart Camera C200
Opis
Inteligentna kamera Xiaomi C200
Wyraźne i ostre wideo
Funkcje 1920*1080p megapikseli full HD, wyświetlanie ostrych i płynnych filmów;
Obsługuje technologię WDR, dzięki czemu kamera dobrze radzi sobie w trudnych warunkach oświetleniowych i rejestruje ostre filmy.
Ulepszone widzenie w nocy
Niewidoczne diody LED na podczerwień 940 nm zapewniają lepszą widoczność w nocy bez żadnych zakłóceń.
Pełne szyfrowanie dla ochrony prywatności
Bezpieczne przechowywanie w chmurze za pomocą 128-bitów
Advanced Encryption Standard (AES) i cała transmisja danych jest szyfrowana
Tryb uśpienia zapewnia bezpieczniejszą ochronę prywatności.
Inteligentne sterowanie za pomocą głosu
Wyświetl wyjście wideo z kamery na swoim urządzeniu
Funkcja sterowania głosem dostępna na inteligentnym głośniku i inteligentnych urządzeniach wyświetlających, które współpracują z Asystentem Google lub Amazon Alexa.
Wykrywanie ludzi przez sztuczną inteligencję
W połączeniu z zastosowaniem AI z technologią głębokiego uczenia się, zoptymalizowany algorytm skutecznie filtruje nieprawidłowe alarmy i sprawia, że alarm jest dokładniejszy.
Wizja 360° oznacza pełną ochronę domu
Podwójna głowica silnika umożliwia obracanie kamery i rejestrowanie pełnego widoku 360° w poziomie i 106° w pionie.
Szybkość odtwarzania do przodu
Obsługuje odtwarzanie z prędkością do 16x, aby szybko przeszukiwać kanały wideo zapisane na karcie SD.
Zainstaluj w pozycji pionowej lub odwróconej
Kamera jest fabrycznie wyposażona w obrotową podstawę i może być umieszczona na stole, oknie, suficie lub ścianie.
Dane techniczne
| Rozdzielczość | Full HD 1080p |
| Kąt widzenia pionowy | 106 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 306 ° |
| Mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Komunikacja bezprzewodowa | 2,4 GHz |
| Złącza | microUSB |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 109 x 75 x 75 mm |
| Waga | 256 g |
| Pozostałe parametry | Android 8.0, iOS 12.0 lub nowszy |