Producenci
XIAOMI Ładowarka samochodowa Mi 37W Dual Port
Opis
Ładowarka samochodowa Mi 37W Dual-Port Car Charger
Mapy i nawigacja GPS skracają żywotność baterii, dlatego posiadanie pewnej ładowarki samochodowej z szybkim ładowaniem jest niezbędne dla każdego kierowcy.
Dwa gniazda ładowania - 10W i 27W
Ładuj do dwóch urządzeń jednocześnie za pomocą zwykłego i szybkiego gniazda ładowania
Dane techniczne
| Rodzaj | Samochodowa |
| Moc | 37 W |
| Napięcie wyjściowe | 12 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 3 A |
| Złącza | 1 x USB 3.0 |
| Złącza | 1 x USB 3.1 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 74,7 x 30,8 x 30,8 mm |