Producenci
XIAOMI Powerbank 10000 mAh 22.5W
Opis
Trzy dostępne porty
Nadaje się do ładowania wielu urządzeń jednocześnie.
Dwa porty USB-A i jeden port USB-C, mogą być podłączone w tym samym czasie, wspierając ładowanie szerokiej gamy urządzeń elektronicznych, takich jak smartfony, tablety i smartbandy.
Wysoka pojemność 10000 mAh
Nie musisz się obawiać o brak mocy!
Wysoka pojemność 10000 mAh pozwala na wielokrotne ładowanie urządzeń elektronicznych, a po pełnym naładowaniu nadal pozostaje mnóstwo mocy. Podróżuj bez żadnych zmartwień związanych z zasilaniem.
Jeden kabel o wielu zastosowaniach.
Możesz użyć dołączonego kabla USB-A do USB-C, aby ładować urządzenia o portach USB-C i sam powerbank.
Obsługuje wiele protokołów szybkiego ładowania, aby ładować różne urządzenia.
Obsługuje wiele protokołów szybkiego ładowania, takich jak PD i QC3+, i może zapewnić szybkie ładowanie popularnych urządzeń, takich jak smartfony, tablety i inteligentne bransoletki.
Dostępny w dwóch kolorach z aluminiową obudową
Obudowa z anodowanego aluminium zapewnia mocną ochronę powerbanku przez cały czas.
Obsługuje ładowanie niskoprądowe, aby spełnić różne potrzeby użytkowników.
Dotknij dwukrotnie przycisku "Sprawdź baterię", aby włączyć ładowanie niskoprądowe dla urządzeń o niskim natężeniu prądu, takich jak inteligentne opaski i bezprzewodowe słuchawki stereo.
Dane techniczne
| Typ baterii | Zewnętrzna |
| Pojemność baterii | 10000 mAh |
| Typ ogniwa | Li-poly |
| Napięcie | 5 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 3 A |
| Porty USB | 2 x USB 2.0 Type-A |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-C |
| Kolor | Grafitowy |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary | 147,8 x 15,3 x 73,9 mm |
| Pozostałe parametry | Czas ładowania: do 4,5 h |