Producenci
XIAOMI Projektor Mi Laser 150 cali
Opis
Spektakularne wrażenia wizualne z projektorem Mi Laser Projector 150 cali Ultra Short Throw! Dzięki zastosowaniu technologii używanej w kinach oraz żywotności lamp aż 25 000 godzin, olbrzymi 150 calowy ekran stanie się prawdziwym centrum multimedialnej rozrywki w Twoim domu.
Dane techniczne
| Model | Mi Laser 150" |
| Projekcja | Ultrakrótkoogniskowa |
| Technologia wyświetlania | Laser |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Jasność | 0 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 100:1 |
| Kontrast dynamiczny | 3 000:1 |
| Współczynnik projekcji (min) | 0,16:1 |
| Współczynnik projekcji (max) | 0,23:1 |
| Zoom | Brak |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Nie |
| Minimalna przekątna obrazu | 80 '' |
| Maksymalna przekątna obrazu | 150 '' |
| Minimalna odległość ekranu | 0 mm |
| Maksymalna odległość ekranu | 0 mm |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Ilość kolorów | 16,2 mln |
| Częstotliwość pozioma min. | 0 Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 0 Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 0 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 0 Hz |
| Trwałość źródła światła | 25000 h |
| Audio | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Gniazda we/wy | 1 x SPDIF out |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out |
| Poziom hałasu | 32 dB |
| Pobór mocy | 250 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 410 x 291 x 88 mm |
| Waga | 7 kg |