Producenci
XIAOMI Projektor Mi Smart Projector 2 Pro
Opis
Projektor z Android TV Mi Smart Projector 2 Pro
Spektakularne wrażenia wizualne z projektorem Mi Smart Projector 2 Pro! Dźwięk Dolby stereo DTS, projekcja w rozmiarze do 200" - z najepszymi rezultatami przy 120". Oglądanie filmów, odtwarzanie koncertów, granie w gry, wszystko na jednej ścianie.
Automatyczne dostosowanie ostrości i geometrii obrazu
Nie musisz martwić się o precyzyjne ustawienie projektora - Mi Smart Projektor 2 Pro zrobi to za Ciebie.
Steruj smart urządzeniami w Twoim domu
Zgodnymi z Google Asystentem.
Wysoka jasność, wyraziste kolory
1300 ANSI Lumens.
120" już z 3m odległości od ściany
Maksymalny rozmiar to 200".
Automatyczna korekcja trapezowa
Postaw w dogodnym dla Ciebie miejscu, a projektor zrobi resztę.
HDR10+ Prawdziwe kolory
Realistyczny obraz, w którym się zanurzysz.
Podwójne głośniki 10W
Imersyjny dźwięk kina.
Bezprzewodowe strumieniowanie obrazu
W technologii Google Chromecast.
Amlogic T972 12nm
Extremalna wydajność, niskie zużycie energii. Dekodowanie rozdzielczości aż do 8k.
Niewielkie wymiary i minimalistyczny design
Komponuje się idealnie w nowoczesne wnętrza.
Pilot Bluetooth
Wbudowana kontrola głosem oraz dedykowany przycisk Netflix.
Dane techniczne
| Model | Mi Smart Projector 2 Pro |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Jasność | 1300 ANSI Lumenów |
| Zoom | Brak |
| Maksymalna przekątna obrazu | 200 '' |
| Audio | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Gniazda we/wy | 1 x SPDIF out |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Funkcje |
|
| Pozostałe parametry |
Kompatybilność:
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji | 2 lata |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Szary |
| Wymiary | 215 x 201 x 143 mm |
| Waga | 3.7 kg |